Pasta OTRO Macaroni & Spageti €3.50

Permban keto produkte: pershut,suxhuk,speca,kepurdha dhe file pule

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë