Krem banana Qumesht çokollate €1.00

Embëlsirë e thjeshtë me Banane dhe krem karamele.

Shpërndaje

Alergjenët

  • Vezë
  • Qumësht
  • Nishestë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk