KROASANT VEGJETARIAN Mëngjesi €2.50

Kroasant i mbushur me kunguj të njomë dhe kërpudha, shërbyer me vezë të fërguara, patate të pjekura dhe sallatë

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë