PANCAKE DELIGHT Ëmbëlsirat €3.50

Pancake me luleshtrydhe dhe banane, jogurt me mjaltë dhe arra dhe zgjedhjen tuaj të çokollatës së shkrirë

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë