omelete Mëngjesi €2.00

Zgjedhja juaj e djathit, kërpudhave ose gjelit të detit. Shërbyer me sallatën Cioccolat italiani dhe patatet e skuqura

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë