CROQUE MONSIEUR Mëngjesi €3.00

Tost buke i pjekur i mbushur me proshutë të gjelit dhe i mbuluar nga djathi që shkrihet, shërbehet me patate të pjekura dhe domate të pjekura në skarë

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë