SALLATË PADOVA Mëngjesi €2.50

Marulle, pule, domate qershi, vezë të ziera, copëza buke dhe djathë parmezan të grirë

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë