PËRSHUTË & VEZË Mëngjesi €6.00

Salcë domatesh, djathë mocarela, vezë dhe proshutë viçi

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë