PIADINA NATURA Mëngjesi €2.50

Kungull i njomë, djathë i shkrirë, ullinj të zi, domate dhe salcë pesto

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë