BRUSCHETTA CIOCCOLATITALIANI Mëngjesi €2.50

Domate, djath mocarella dhe speca të pjekur në skarë me salcë pesto dhe rozmarinë

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë