PANINO CON PROSCIUTTO Mëngjesi €2.90

Djathë i shkrirë, proshutë e skuqur, patëllxhan në vaj, domate të pjekura dhe salcë pesto

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë