CIOCCOLATITALIANI TORTË Ëmbëlsirat €2.90

Receta jonë speciale me çokolladë qumshti dhe nutella

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë