MAROCCHINO Pije te nxehta €1.50

Çokolladë e bardhë, qumështi ose e errët, espresso, shtresë qumshti dhe kakao

Shpërndaje

Alergjenët

  • Qumësht
  • Vezë
  • Arra
  • Kikirikë
  • Butakët
  • Gruri
  • Soje
  • Peshk
  • Nishestë